بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک کردن

به طور کلی هک اخلاقی بر چگونگی شناسایی، مقابله و دفاع از هکرها تمرکز دارد. از جمله جلوگیری از نفوذ هکرهای مخرب به شبکه ها و دسترسی به اطلاعات حساس. بنابراین شما به عنوان یک هکر اخلاقی باید اقدامات مقابله ای فعال را به کار گیرید. علاوه بر این، در جریان پیشرفت های امنیت اطلاعات باشید. نیازی به گفتگوی قانونی درباره آسیب پذیری ها نیست.
در کل هکرهای اخلاقی برای آشکار کردن تهدیدات و آسیب پذیری هایی که هکرهای مخرب سعی در بهره برداری از آنها دارند، به سیستم ها و شبکه ها نفوذ می کنند. در عوض، هکرهای اخلاقی به همین دلیل تقاضای زیادی دارند. بنابراین بسته به نوع سیستمی که می خواهید به آن نفوذ کنید، بهترین زبان برای استفاده را تعیین می کند. بنابراین با در نظر داشتن این موضوع، بیایید به برخی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک اخلاقی نگاهی بیندازیم. اینها بهترین زبانهای برنامه نویسی برای هک کردن هستند:

پایتون


پایتون یک زبان واقعاً شگفت انگیز است. وقتی کسی به ایده خوبی رسید، حدود 1 دقیقه و پنج خط طول می کشد تا کاری را انجام دهید که تقریباً آنچه را که می خواهید انجام دهد. پس از آن فقط یک ساعت طول می کشد تا اسکریپت به 300 خط گسترش یابد، و پس از آن تقریباً همان چیزی را که می خواهید انجام می دهد.

جک جانسن
“در کل زبان پایتون زبان اصلی انتخاب برای هک یا سوء استفاده از سیستم ها است. به نوبه خود پایتون به عنوان بهترین زبان برنامه نویسی برای هک نامگذاری شده است.”

یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون به دلیل سادگی در نظر گرفته می شود. بنابراین آن را به زبانی آسان برای خواندن تبدیل می کند که برای هکرهای اخلاقی مبتدی مفید است. به نوبه خود هکرهای اخلاقی از پایتون به عنوان یک زبان برنامه نویسی پویا و قوی برای نوشتن برنامه های هک درخواستی استفاده می کنند.

همه موارد موجود در پایتون به شما امکان می دهد در صورت استفاده صحیح، بیشتر کارها را انجام دهید. بنابراین، از آزمایش یکپارچگی سرورهای سازمانی گرفته تا اتوماسیون آسان اسکریپت های برنامه های هک شده شما قابل انجام است.
ماهیت تفسیری پایتون به آن اجازه می دهد بدون نیاز به تدوین اجرا شود.
دارای یک انجمن عظیم است که از افزونه ها یا کتابخانه های شخص ثالث مفید برخوردار است.


جاوا

به طور کلی جاوا همچنان پرکاربردترین زبان برنامه نویسی در صنعت است! به نوبه خود java از بستر مستقل است، می تواند بر روی هر سیستم عامل اجرا شود. به همین دلیل محبوب است، زیرا بسیاری از برنامه های تلفن همراه و همچنین سیستم های قدیمی را قدرت می دهد. به نوبه خود این شامل Apache و Spring MVC است. علاوه بر این، با ایجاد Android، کد Java اکنون در بیش از 3 میلیارد دستگاه تلفن همراه قابل اجرا است. بنابراین زبان جاوا بسیار مرتبط است. بنابراین اگر به دنبال بهترین زبان برنامه نویسی برای هک کردن دستگاه های تلفن همراه هستید، زبان جاوا بهترین انتخاب است.

روبی


در کل Ruby شباهت زیادی به پایتون دارد و یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک سیستم های نرم افزاری سازمانی محسوب می شود. به نوبه خود زبان روبی یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای هک (به طور عمده برای برنامه های تحت وب بهترین است) زیرا در هنگام نوشتن و ارتکاب کد انعطاف پذیری بالایی دارد. به همین دلیل، Metasploit، بدنام ترین چارچوب آزمایش نفوذ است که از Ruby به عنوان زبان برنامه نویسی پایه خود استفاده می کند.

نتیجه
به طور کلی می توانید با داشتن گواهینامه Ethical Hacking Associate (E | HA) معتبر بین المللی شناخته شوید. این به نوبه خود دانش یک فرد در زمینه امنیت اطلاعات و امنیت شبکه، از جمله ابزارها و روش های یک هکر مخرب را نشان می دهد، اما به عنوان روشی قانونی شناخته می شود. این اعتبارنامه افراد را در سطح ابتدایی نظم امنیت شبکه هک اخلاقی از دیدگاه خنثی فروشنده تأیید می کند.