چگونه هوش مصنوعی را در مجموعه ابزار خود ادغام کنیم

هوش مصنوعی استفاده از رایانه یا ماشین هایی است که برای کار و واکنش مانند انسان ایجاد شده اند. برخی از رایانه های دارای هوش مصنوعی طراحی شده اند که شامل تشخیص گفتار هستند و رفتارهای کاربر را یاد می گیرند تا بتوانند فعالیت ها یا تصمیمات را پیش از وقوع پیش بینی کنند.
هوش مصنوعی پلی برای ایجاد نوع جدیدی از رابطه ایجاد می کند و فرآیندها را برای مشاغل و مشتریان آسان تر می کند.

چرا هوش مصنوعی مهم است؟

پیشرفت های فن آوری AI به طور مداوم در حال انجام است، پس چرا از آنها حداکثر استفاده را نمی کنید و امروز شروع به ادغام آنها در مجموعه ابزارهای خود نمی کنید؟ ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید چرا هوش مصنوعی مهم است و همچنین چگونه می توانید از آن در کار خود بهره مند شوید.

هزینه های پایین تر

با ادغام هوش مصنوعی در مجموعه ابزارهای خود، می توانید هم پس انداز کنید و هم درآمد بیشتری کسب کنید. هوش مصنوعی باعث می شود شما زمان کمتری را در جنبه های مختلف مدیریت و توسعه وب سایت صرف کنید، بخشی از وقت خود را آزاد کرده و به شما امکان می دهد وب سایت ها را سریعتر به پایان برسانید. همچنین از مهارت های شما استفاده کرده و به شما امکان می دهد سایت های بیشتری بسازید که مردم مایل به پرداخت هزینه بیشتری باشند.

تجربه مشتری را بهبود ببخشید

از هوش مصنوعی می توان برای تجزیه و تحلیل داده ها در عمق بسیار بیشتر از چشم انسان استفاده کرد، بنابراین تجربه مشتری را تا حد زیادی بهبود می بخشد. این امکان تجربه شخصی و روان تری را فراهم می کند که کاربران از آن سپاسگزار خواهند بود. با ادغام هوش مصنوعی در مجموعه ابزارهای خود، به زودی می توانید از برخی روندها و الگوهایی که هوش مصنوعی انتخاب می کند در سایت های بعدی که طراحی می کنید استفاده کنید به عنوان مثال می توانید پیشنهادهایی برای بهبود سفر مشتری در طراحی سایت خدمات گردشگری ارائه دهید.

آینده در دستان هوش مصنوعی است

با وجود تعداد زیادی دستگاه در زندگی روزمره که با هوش مصنوعی سازگار هستند، وب سایت ها چندان تفاوتی ندارند. کافی است به بسیاری از خانه ها سر بزنید و احتمالاً دستگاهی مانند Alexa یا Google Home را مشاهده خواهید کرد. تلفن ها از Siri یا Bixby و بسیاری از لپ تاپ ها دارای سیستم های AI مانند کورتانا هستند. با ادامه پیشرفت فناوری، وب سایت ها نیز باید این کار را انجام دهند. به زودی انتظار داریم همه چیز یکپارچه شود و بتوانیم وب سایت ها را به روشی مشابه دستگاه های هوش مصنوعی خود با کنترل و تشخیص صدا کنترل کنیم.

چگونه AI را در مجموعه ابزار خود ادغام کنیم

chatbot

یکی از نمونه های معروف هوش مصنوعی که اکنون در بسیاری از وب سایت های مختلف ادغام شده است، ربات گپ است. چت بات ها که در تعدادی از سایت های مهم وجود دارد، به مشتریان امکان می دهد بدون اینکه کارمندی مجبور باشد از روز خود وقت بگذارد، به سؤالات مهمی که از آنها تمام وقت می پرسند، پاسخ دهد. استفاده از هوش مصنوعی واسطه را قطع می کند و عبارات و کلمات خاصی را می شناسد تا مناسب ترین و جامع ترین پاسخ را بدهد.
اولین چت بات ها متکی به مسیرهای مکالمه ساده و از پیش برنامه ریزی شده بودند، اما این نتایج ناامیدکننده و اغلب بی ربط بودند. اخیراً آنها از سیستم های پیچیده پردازش زبان طبیعی (NLP) استفاده می کنند که بسیار پیچیده تر هستند و فقط یک مسیر نوشتاری را دنبال نمی کنند، اما امکان مکالمه های معنادارتر را فراهم می کنند.

طرح به کد

اگر به تازگی طراحی وب را شروع کرده اید، یا عناصر خاصی وجود دارد که هنوز در مورد آنها یاد می گیرید، هوش مصنوعی می تواند به شما کمک کند. این قطعه هوشمندانه هوش مصنوعی می تواند یک یادداشت دست نویس، طرح یا نمودار را به یک کد معتبر نشانه گذاری HTML تبدیل کند که خود را حفظ کند. این می تواند از چیزی به سادگی یک طرح جدید برای یک سیستم نقل قول، تا یک چیز پیچیده تر کار کند.

سیستم های پیش زمینه

هوش مصنوعی می تواند در پس زمینه یک سایت در هنگام وقایع کار کند و جنبه های اصلی مانند تجزیه و تحلیل وب سایت را جمع آوری کند. پس از تکمیل این داده ها، هوش مصنوعی می تواند دستورالعمل های نهایی مانند محتوا، تم و رنگ را از شما بگیرد و از ابتدا طرحی را ایجاد کند که فکر می کند با توجه به هوش و دانش جمع آوری شده در پس زمینه، بهترین عملکرد را خواهد داشت.

تشخیص صدا

در سال 2012، انجمن W3C مشخصات Web Speech API را با هدف امکان شناسایی گفتار و سنتز در مرورگرهای مدرن ارائه داد. در حال حاضر، Google Chrome تنها مرورگری است که این مورد را معرفی کرده است، با این وجود یک HTML5 Speech Recognition API وجود دارد که به JavaScript امکان دسترسی به جریان صوتی مرورگر و تبدیل آن به متن را می دهد.
بسیار مهم است که با API تشخیص صدا به سرعت حرکت کنید زیرا پیش بینی می شود که کنترل صدا در آینده بسیار زیاد خواهد بود. اگر در وب سایت های پرجمعیت هستید، به چگونگی صحبت مردم بیندیشید و حتماً برخی از کلمات کلیدی بلند را وارد کنید که طبیعی تر به نظر می رسند. این به سایتها کمک می کند تا هنگام کنترل صوتی به طور گسترده تری رتبه بندی شوند.

Adobe Sensei

Adobe Sensei یک چارچوب هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است که به ابزارهای Adobe نیرو می بخشد. این یک گزینه مفید برای افزودن به جعبه ابزار شما برای مدیریت و کار روی پرونده های شما است.
اگر در حال تهیه تصاویر برای یک وب سایت در Adobe Stock هستید، بیش از 100 میلیون دارایی وجود دارد که می توانید از طریق آنها غربال کنید. Adobe Sensei با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری عمیق می فهمد که اشیاء دقیق در یک تصویر و همچنین اجزای عمیق تری مانند کیفیت زیبایی، ترکیب بندی، پالت رنگ و حتی مفهوم احساسی موجود در پشت تصاویر وجود دارد. این بدان معناست که می تواند به سرعت تصویری را که متناسب با نیاز شماست پیدا کند و در صرفه جویی در ساعات زمانی که برای مرتب سازی برای یافتن تصویر مورد نظر خود صرف می کنید کمک کند.

Yossarian

Yossarian ابزاری عالی است که به شما امکان می دهد تابلوهای متناسب با خلق و خوی را بسازید. با هدف تولید سریعتر ایده های جدید، از خود به عنوان “کشف با پیچ و تاب” نام می برد. یوساریان هنگام ایجاد تابلوهای خلق و خوی از هوش مصنوعی برای بازگرداندن”مفاهیم متنوع و غیرمنتظره” استفاده می کند که ارتباطات با آنچه جستجو کرده اید را به اشتراک می گذارد و به شما امکان می دهد خلاق تر باشید. این ایده ها و انگیزه های مختلفی را در مورد آنچه شما جستجو می کنید بررسی خواهد کرد، از جمله بسیاری از آنهایی که فکر نمی کنید با اصطلاح جستجوی اولیه خود ارتباط داشته باشد.

نشانه تجاری

اگر در کار خود آرم و الگو طراحی می کنید، سازنده آرم Brandmark ابزاری عالی برای هوش مصنوعی برای افزودن به کتابخانه شما است. آنها خود را به عنوان پیشرفته ترین ابزار طراحی آرم AI در بازار در حال حاضر معرفی می کنند. این که آیا ایجاد آرم چیزی است که شما در حال حاضر ارائه می دهید یا کاری که می خواهید انجام دهید، بنابراین ابزار AI می تواند کار را آسان کند.

کشیدن خودکار

Autodraw یکی دیگر از ابزارهای مفیدی است که می توانید برای کارهای طراحی استفاده کنید، جایی که شما یک طرح خشن می کشید و آن را به یک گرافیک زیبا تبدیل می کند. این یک کاربرد مفید است که می تواند در ارتباط با مفهوم طرح به کد بالا استفاده شود. این جادوی یادگیری ماشین را با نقاشی ها جفت می کند تا به شما در ایجاد سریع گرافیک و تصاویر حرفه ای کمک کند.