لیست مطالب بلاگ
نقش فناوری در تجارت چیست؟

نمونه های متعددی از استفاده از فناوری وجود دارد. فناوری روش انجام کارها را بازنگری کرده است. استفاده از آن در هر بخش قابل توجه است. 

4 آذر 1400
آموزش رایانش ابری: انواع، مزایا و دامنه آینده

رایانش ابری مفهومی است که در دسترس بودن برنامه‌های محاسباتی درخواستی را برای میلیون‌ها کاربر با کمک اینترنت تسهیل می‌کند.

30 آبان 1400
پایگاه داده NoSQL: ویژگی ها، انواع و کاربردها

پایگاه داده NoSQL یک پایگاه داده غیر رابطه ای است که داده ها را در روابط غیر جدولی ذخیره می کند.

28 آبان 1400
اینفلوئنسرمارکتینگ: تعریف، استراتژی و مزایا برای کسب و کار

آیا می خواهید با اینفلوئنسرها برای تبلیغ یک محصول یا برند کار کنید؟ ابتدا اینفلوئنسر مارکتینگ را به طور کامل در اینجا یاد بگیر!

26 آبان 1400
Angular در مقابل ReactJS: کدام یک پرتقاضاترند؟

بسیاری از توسعه‌دهندگان، علاقه‌مند به ساخت برنامه خود با جاوا اسکریپت هستند، اما زمانی که باید چارچوب مناسبی را انتخاب کنند، سردرگمی وجود دارد.

24 آبان 1400
متدولوژی چابک

متدولوژی چابک یک چارچوب تعریف شده برای موفقیت توسعه نرم افزار است. Agile برای سازگاری در حل نیازهای خاص بازار در یک زمان معین طراحی شده است.

19 آبان 1400
6 مثال کلیدی از فناوری دیجیتال

در چند سال گذشته، فناوری دیجیتال تقریباً در تمام زمینه های وجودی انسان انقلابی چشمگیر ایجاد کرده است و سریع‌ در تاریخ پیشرفت کرده‌اند.

15 آبان 1400
دیدگاه های مهندسی نرم افزار

مهندسی نرم افزار کاربرد رویکردها و شیوه های مختلف برای توسعه نرم افزارهای کامپیوتری است.  مهندسی نرم افزار به طور مستقیم با علوم کامپیوتر مرتبط است.

13 آبان 1400
10 فن آوری برتر در حال ظهور

تکنولوژی با گذشت زمان بسیار پیشرفت کرده است. رشدی جهشی داشته و حتی یک شک و شبهه در مورد آینده آن در ذهن مردم باقی نگذاشته است.

11 آبان 1400